Saplantılı Kişilik testi ile saplantılı kişilik özelliklerine sahip olup olmadığınızı öğrenebilir, hangi saplantılı kişilik belirtilerini yaşadığınızı tespit edebilirsiniz. Saplantılı kişilik testinin gerçekçi sonuçlar verebilmesi için, verdiğiniz cevapların durumunuza uygun ve içten olması gereklidir. Bu testin sonuçları hiçbir şekilde bir tıbbi ve tedavi amaçlı bilgi vermez ve bu amaçla kullanılamaz.

 1. Düzenlemelere ve denetlemelere çok fazla zaman harcarım. 2. Konuşurken düşüncelerimi belli bir sırayla açıklamayı severim. 3. Mükemmeliyetçi olduğum söylenir. 4. Ayrıntılar üzerine yoğunlaştığımda, birşeyleri atladığım olmuştur. 5. Dağınıklığa dayanamam. 6. Ekip çalışmalarında, kendimi alınan sonuçtan sorumlu hissederim. 7. Hediyeler beni zor durumda bırakır, kendimi borçlu kalmış hissederim. 8. Cimri olmakla eleştiriliyorum. 9. işe yaramayan şeyleri atmakta zorlanırım. 10. Kendi muhasebemi kendim yaparım.3 Yorum | Saplantılı Kişilik Testi
 1. sonucu biliyorum aslında

 2. Soru sayısınin yeterli olmadığını dusunuyorum


[yukarı]

Bu konu hakkında merak ettiklerinizi bizimle paylaşın ve size yardımcı olalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazar Hakkında


Fenomen Psikoloji Ankara Çankaya Uzman Psikologlarla hizmet veren bir kurumdur. Çocuk ve ergen psikolojisi, yetişkin psikolojisi, evlilik ve aile sorunları, aile danışmanlığı, cinsel sorunlar, psikolojik ölçme ve değerlendirme konularında uzman ekibiye hizmet vermektedir. Bilgi ve randevu için 0312 446 40 76 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.