Uzman Psikolog Beyhan BUDAK
Uzman Psikolog Beyhan BUDAK

Bu Sayfada Ankara’da çalışan Klinik Psikolog Beyhan Budak tavsiyelerine ve  danışanlar tarafından yapılmış yorumlara ulaşabilirsiniz. İnternetten psikolog ararken dikkat etmeniz gereken şeylerden birisi onun hakkında yapılmış yorumlardır.

Danışan: Günay T.  Geldiği Uzman: Uzm. Psikolog Beyhan BUDAK

Merhaba, Beyhan beye bir tanidigimin tavsiyesi ile gittim. Ozverili, samimi, objektif ve rahatlikla empati kurabilen bir insan olarak guvenimi kazandi ve sorunlarimi destegi ile astim. baska bir sehirden kendisine giderek destek aldim ve gittigim her kilometreye degdi. Benim tavsiyemle kendisine danisan arkadaslarim da memnun kaldilar. Hayatimda buyukbir farkyarattigini rahatlikla soyleyebilirim. Ufkumu acti ve hayata daha umutlu bakmami, azmimi kaybetmememi sagladi. Beni tanimayan insan bana nasil yardimci olabilir ki diye bir onyargi ile gitsem de gordum ki isinin uzmani bir psikolog sizi kisa surede taniyip sorunlariniza etkin cozumler sunabiliyormus.

 

Danışan: Halil İbrahim Geldiği Uzman: Uzm. Psikolog Beyhan BUDAK

Kendisini ilişki ile ilgili sorunları internetten aratırken “şans eseri” buldum. Şans eseri diyorum çünkü Beyhan Hocam gerçekten benim için yeni bir şans oldu. Kendisi bize uzmanlığını sonuna kadar hakkettiğini gösterdi. Sizin de şayet ilişkinizde (evlilik nişanlılık ya da flört) bir şeyler ters gidiyor ama hala içinizde birbirinize bir inanç varsa gidip kendinizi tanıtın ve yardım isteyin. Emin olun mucize olarak nitelendirilebilecek bir sonuca ulaşacaksınız. Kendisi daha sonra sorun yaşayan başka bir çifte tavsiye ettim. Ne kadar haklı olduğumu bir kez daha gördüm. Buradan kendisine sayısız teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum.

Danışan: Özlem Geldiği Uzman: Uzm. Psikolog Beyhan BUDAK

Ankara’da ilişkiler konusuyla ilgili uzman bir psikolog ararken, Beyhan beyin videolarina denk geldim ve izledikten sonra da kendisiyle görüşmek istedim. Hem ofisinin sıcak havası hem de kendisinin dostane tavrı bana kendimi oldukça rahat hissettirdi. Beyhan bey için mesleğine aşık bir psikolog demek herhalde en doğru tanımlamadir. Rahatlıkla çevremdeki insanlara da tavsiye ettiğim Beyhan beye sabrı, hoşgörüsü ve objektif yaklaşımı için çok teşekkür ederim.

Danışan: Rüveyda Geldiği Uzman: Uzm. Psikolog Beyhan BUDAK

Beyhan Hoca ile tanışmamız 1,5 yıllık bir geçmişe dayanıyor. Kendisi ile görüşmeye gittiğimde aileme karşı fazlasıyla sinirliydim ve bu siniri Uzm. Psk. Beyhan Budak’dan çıkarmak için gitmiştim.Sadece 1 kere gidecek bu sayede hem ailemin dediğini yapmış hemde sinirimi kendisinden çıkarmış olacaktım.Ancak bu böyle olmadı kendisi beni daha ilk seans’da öyle etkilemişti ki ben hiç bir şey diyemeden kendisi beni tanımlamış dahası sürekli kaçtığım gerçeklerle yüz yüze getirmişti.Her söylediği söz yada soru sonrasında kendimle savaş veriyordum önce kızıyor sonra çözüm aramaya başlıyordum.Hayatımda ilk defa kendime “Benim neyim var böyle ?” diye sormuştum.Belkide tüm sorunlar bu cümleyi kendime hiç sormadığım için ortaya çıkmıştı.Geçirdiğim 1,5 yıl içerisinde çok büyük değişiklikler yaşadım hala yaşamaya da devam ediyorum.Hayata bakış açım bile üst düzeyde değişti.Şimdi aileme beni Beyhan Hoca ile tanıştırdıkları için minnettarım.Bence sorunlarınızla tek başınıza savaşmaktansa bir destek alarak savaşın ki yıkılmayasınız. Kendisini herkese tavsiye ediyorum.

 

Danışan: Zeynep Geldiği Uzman: Uzm. Psikolog Beyhan BUDAK

Merhaba,Beyhan beyi çok karamsar bir dönemimde tanıdım.İlk görüşme sonrasında doğru yerde olduğumu anladım. Çünkü kolay iletişim kurması, sizinle empati kurabilmesi rahat hissetmenizi sağlıyor. Psikoterapi sürecinde olaylara farklı açıdan bakmamı sağladı.Bu işi çok sevdiği belli oluyor .İnsana değer veriyor ,mütevazi, empati kurabiliyor, güvenilir ,dürüst biri kendisi. Kendisini bana yardımı çok oldu. Beyhan beye çok teşekkür ederim..Kesinlikle tavsiye ediyorum .

Danışan: İ.A. Geldiği Uzman: Uzm. Psikolog Beyhan BUDAK

Beyhan beyi uzun bir araştırma sonrası internet üzerinden bulmuştum.İlk görüşmedeki tavrı ,profesyonelliği ,samimiyeti ve en önemlisi de açık sözlülüğü hayatımda farkındalık yarattı.Kendime itiraf etmekte zorlandığım durumlarla beni yüzleştirdi ve değişimi başlattı.Sabırlı ve motive edici tavırları hayatımda yeni yollar açtı.İçinden çıkamadığınız durumlarda Uzm. Psk. Beyhan Budak ile çalışmanızı tavsiye ediyorum.Desteği için kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.Sevgiler

Danışan: Serdar A. Geldiği Uzman: Uzm. Psikolog Beyhan BUDAK

Hayatımda dönüm noktası olarak nitelendirebileceğim birkaç an vardır. Beyhan Bey ile tanışmam da bu nadir dönüm noktalarından biridir. Tanışıklığımız bundan yaklaşık 1 buçuk yıl öncesine dayanmaktadır. İsmini duyarak ya da tavsiye üzerine gittiğim bir psikolog değildi kendisi sadece bir tanıdığın arkadaşı. Açıkçası daha öncesinde de çokça psikiyatr tecrübem olduğundan pek de fayda beklentim yoktu kendisinden daha doğrusu kendimden bir ümidim yoktu artık. Fakat tanıştığım ilk seanstan itibaren çok farklı bir yerde olduğumu hissettim. O ana kadar hayatımın içine eden her ne varsa 1 buçuk sene içinde tamamını yoluna koymamı sağladı. Fikirlerimi dışarı yansıtabilmeyi, yeri geldiğinde kendi mutluluğum için yaşamayı, düşüncelerini özgürce ifade edebilen bir insan olmayı ondan öğrendim ben. Bir ticari faaliyetten çok ağabey kardeş ilişkisi içinde olduk. Belki de buydu beni böylesine değişmeye yönlendiren. Tüm bu sebeplerden dolayı tabi ki tavsiye ediyorum ve bu site aracılığıyla kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.

Danışan: Çiğdem Geldiği Uzman: Uzm. Psikolog Beyhan BUDAK

Beyhan Beyi internet üzerindeki aramalar sonucunda buldum. Nişanlımdan ayrıldığım ve sokağa dahi çıkamadığım dönemde kendisiyle tanışma fırsatı buldum. Kendime olan güvenimi tamamen kaybetmiştim ve nedensiz bir şekilde ağlıyordum. Ailemden ve çevremdeki herkesten uzaklaşmıştım fakat Beyhan Bey sayesinde kendime olan güvenimi tekrar kazandım. O kadar içten ve samimi yaklaştı ki bana sanki yıllardır tanışıyormuşuz gibi hissettim. Beyhan Beyin samimiyeti karşısında sıkıntılarımdan kurtuldum şuan harika bir işim ve yeni bir ilişkim var. Herkese Beyhan Beyi tavsiye ediyorum ve buradan kendisine tekrar teşekkür ediyorum…

 

Meslektaş Yorumu: Psikolog İlker Musa Gündoğdu Uzman: Uzm. Psikolog Beyhan Budak

Uzm. Psk. Beyhan Budak ile üniversite yıllarında tanıştık. Neşeli, güler yüzlü, hayattan keyif alan ve çevresindeki kişilerin de keyif almaları için çaba sarfeden birisidir. Her zaman çalışkan ve araştırmacı olmuştur. Bununla beraber entelektüel seviyesi yüksektir. Bu özellikleri dolayısıyla her kesimden insanla rahatlıkla diyalog kurabilen, çevresine güven veren ve mesleğimizin olmazsa olmaz şartı olan iyi bir dinleyici olmayı çok iyi başaran bir kişiliktir. Yetişkin, aile ve evlilik danışmanlığı konusunda da çok başarılıdır. Daha önce kendisine yönlendirdiğim bir kaç danışandan aldığım geri dönüşler neticesinde de mesleğini en iyi şekilde icra ettiğini rahatlıkla söyleyebilirim.

 

Meslektaş Yorumu: Psikolog Orhan Dünya Uzman: Uzm. Psikolog Beyhan BUDAK

Uzm. Psk. Beyhan Budak ile ilk tanışmamız üniversite yıllarına kadar uzanıyor. Sınıf içinde aktif bir dinleyici olmasının yanında etkileyici soruları ile hocaları terletirdi. Daha sonra yakın ilişkiler kurduk ve kendisi ile hem iş hem de özel hayatta hala görüşmekteyiz. Disiplinli çalışması, mesleğine tutkuyla bağlı olmasının yanında değişik bir mizaca sahip olması onu sıradan psikolog olmaktan ayırıyor. Yeni fikirler üretmesi, zor olanı başarmaya çalışması ve işine olan tutkusu çevresinde bir hayran kitlesi oluşturdu. Özellikle ilişkiler konusunda uzman olduğunu düşünüyorum. Kararlı, disiplinli ve ilkeli birisi. Bu duruşu ile çevresine son derece pozitif etkiler bırakıyor. Uzm. Psk. Beyhan Budak’ı tavsiye ediyor, kendisiyle çalışmaktan keyif alacağınızı umuyorum.

 

Meslektaş Yorumu: Uzm. Psk. Evren Hoşrik Uzman: Uzm. Psikolog Beyhan BUDAK

Psikolog Beyhan Budak’la yaklaşık 3 yıl önce, kendi merkezinde yeni kitabım için bir imza günü ve söyleşi yapalık diye beni davet ettiğinde tanıştım. O günden sonra psikoloji üzerine yaptığımız sohbetlerde ve çalışmalarda Beyhan’ın çok yönlülüğü, meslektaşı olarak dikkatimi çekti. Her geçen gün de birikimine bilgi katarak, yeni bakış açılarına esnek bir duruş sergileyerek danışanlarına yararlı olacak işler yaptığını gördüm. Beyhan’ı kısaca dikkatli olmaya çalışan, çalışkan ve işine önem veren biri olarak tanımlayabilrim. Beyhan’ın kurumunun ise, kendi gözlemlerime göre, psikolojik danışma ve eğitim hizmeti alacaklar için ideal koşullarda olduğunu söyleyebilirim. Daha iyi olması için çaba sarfettiğini de… Hem kendisini hem de ekibini psikoloji adına yaptığı işlerden dolayı kutluyor, kendisinden danışmanlık almayı düşünenlere de tavsiye ediyorum.

Tanıdık Yorumu: Nurdan Yıldırım Uzman: Uzman Psikolog Beyhan BUDAK

Beyhan beyle ortak bir çalışma yapma fırsatımız oldu. İdarecisi olduğum kurumda oluşturmak istediğim iletişim düzeyini yakalamamda büyük desteği oldu. Kendisi son derece beyefendi, insanlara ve işine saygılı bir insandır. Dahası kendisinden bireysel hizmet almak üzere yönlendirdiğim dostlarım, görüşmelerinin kendilerine oldukça yararlı olduğunu ifade ettiler. Her sohbetinizde hayata farklı pencereden bakar, kendinize sorular sorarsınız. Kendisini tanımlamam gerekse,’hayatla barışık ve hayatla barıştıran’ derdim. Uzm. Psikolog Beyhan Budak’ı rahatlıkla tavsiye ederim.

Meslektaş Yorumu: Uzm. Psk. Demet POLAT Uzman: Uzm. Psikolog Beyhan BUDAK

Beyhan, yüksek lisans tezim için benimle iletişim kurmuştu ancak bu sene tanıştık. İlk karşılaşmamızdaki samimiyeti ve kendine güvenli duruşu, güvende hissetmemi sağladı. Bu kişilik özelliklerinin psikoterapi sürecinde de danışanlarıyla ilişkilerinde önemli katkıları olduğunu düşünüyorum. Yardımsever ve çözüm üretmeye çalışan bir arkadaş. Çalışmalarını uzun bir süredir takip ediyorum. Aldığı birçok sertifika ile mesleki olarak sürekli kendini geliştirmektedir. Seminerler, radyo programları, televizyon programlarında yer alması da bilgisine başvurulabilir olduğunu göstermektedir. Çalışkan, disiplinli ve mesleki deneyimleri çok fazla meslektaşımferah, güvenilir mekanında çok yoğun çalışmaktadır. Sorunlarınız olduğunda rahatlıkla başvurabileceğiniz bir isim, Beyhan Budak.

Meslektaş Yorumu: Psikolojik Danışman Evren S. Uzman: Uzman Psikolog Beyhan BUDAK

Kendisi ile Başkent Üniversitesi Aile Danışmanlığı Sertifika programında tanıştım. Program sırasında verilen ödevleri tamamlama aşamasında tecrubesinden çokça faydalandım. Ayrıca derslere olan katkısı çok faydalıydı. Etkili iletişim, empati, görüşme yöntem ve teknikleri, görüşmede sınırlılıklar ilkesi, insanın biricikliği, etik ilke ve kuralları konusunda kendisini yeterli görüyorum. Yeterliliğini koruması için; alanındaki yeni gelişmeleri ve eğitimleri takip etmesi takip etmesi gerekir diye düşünüyorum. Mesleki rolü gereği profesyonel bir ilişki içindeyken; olması gereken bir mesafeye sahip, güleryüzlü ve ciddi olduğunu düşünüyorum.

ankara psikolog tavsiye, klinik psikolog, psikolog yorumları,uzman psikolog tavsiye