Ankara Psikolog Tavsiye
Ankara Psikolog Tavsiye

Tavsiye edilen, referans gösterilen bir psikolog olmak o kişinin işini iyi yaptığının bir göstergesidir. Özellikle tanımadığınız ve bilmediğiniz bir yere giderken tavsiye ve referanslar çok önem kazanmaktadır. Bilmediğiniz bir yere giderken bu kişinin tavsiye edilen bir psikolog olması sizin için önemlidir.

Fakat psikolog hizmetlerinin çok temel bir kuralı vardır; mahremiyet. Psikoloji’de mahremiyet kuralı, danışanların kimliklerinin, paylaşımlarının hiçbir şekilde paylaşılmamasıdır. Bu sebeple bizden memnun kalanları paylaşmamız gibi bir durum söz konusu değildir.
Ankara tavsiye edilen psikolog arayışında, randevu almadan önce Fenomen Psikolojik Danışmanlık Merkezine gelebilir, kahvemizi içebilir ve bizimle tanışabilirsiniz. Hem böylece randevu almadan önce, çalıştığımız ortamı, çalışma şeklimizi ve bizleri tanımış olursunuz. Bu şekilde içiniz rahat bir şekilde, randevu alabilirsiniz.
Ankara Psikolog Tavsiye, Fenomen Psikolojik Danışmanlık Merkezinde çalışan Uzman Psikologlar, Çocuk Psikologları, Pedagoglar, Aile Danışmanları, Cinsel Terapistler alanında kendini ispatlamış, deneyimli ve akademik anlamda yetkin kişilerdir.
Ankara’da ve merkezimizde çalışan psikologlar için yapılmış tavsiyeler ve yorumlar için tıklayın.
Psikolog Randevu
Ya da Randevu Formunu Doldurun Biz Sizi Arayalım…

  Adınız-Soyadınız (gerekli)

  Yaşadığınız Şehir

  Kimden Randevu Almak İstiyorsunuz?

  Uzman Tercihiniz Var mıdır?

  Size Ulaşabileceğimiz Telefon Numarası

  Epostanız (gerekli)

  Hangi Konuda Yardım Almak İstiyorsunuz?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.