Ankara Psikolog Adresleri
Ankara Psikolog Adresleri

Ankara’da görev yapan birçok psikolog, klinik psikolog çocuk psikologu vardır. Ankara psikolog adresleri için bu yazımızı inceleyebilirsiniz. 

Uzun zamandır çocuklara, ergenlere, ailelere, çiftlere, yetişkinlere yönelik psikoterapi ve psikolojik danışmanlık hizmeti veren bir kurum olarak Fenomen Psikolojik Danışmanlık Merkezinden bahsedebiliriz.
Fenomen Psikolojik Danışmanlık Merkezi, Ankara Psikolog Adresleri kapsamında incelendiğinde Ankara’nın Çankaya ilçesinde yer almaktadır.
Ankara’nın bilinen eski caddelerinden olan, eski adıyla Köroğlu Caddesi yeni adıyla Uğur Mumcu Caddesinde yer alan Fenomen Psikolojik Danışmanlık Merkezi, Uğur Mumcu Caddesi üzerindekiÇağdaş Marketin karşısındadır.
Fenomen Psikolojik Danışmanlık merkezine birçok yerden kolayca ulaşım sağlanmaktadır. Kızılay’da Güvenpark önünden kalkan 112-114 Kırkkonaklar-GOP numaralı otobüslerle Fenomen Psikolojik Merkezine ulaşabilirsiniz.
Fenomen Psikolojik Danışmanlık Merkezi pazar günü hariç 6 gün boyunca sabah 9:00 akşam 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Ankara Psikolog Adresleri için Özetlemek Gerekirse:
Kurum Adı: Fenomen Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi
Adres: Uğur Mumcu Cd. 47/ GOP Çankaya Ankara
Tel: 0312 446 40 76- 0532 160 26 65

Psikolog Randevu

One comment on “Ankara Psikolog Adresleri

  1. Merhaba, ben ODTÜ Psikoloji 4. sınıf öğrencisiyim. Bu yıl dönem içinde mesleği daha iyi öğrenebilmek adına kurumunuzda çalışmak istiyorum. Asistanlık, sekreterlik yapabilirim ya da bekleme odasında durabilirim. Amacım bir şeyler öğrenmek, kendimi geliştirmek bu esnada da size yardım edebilmek. Kabul ederseniz çok sevinirim. İlginiz için teşekkürler, kolaylıklar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.