Ankara Oyun Terapisi Eğitimi

ANKARA OYUN TERAPİSİ EĞİTİMİ

 

Ankara Oyun Terapisi
Ankara Oyun Terapisi

11-12 Mayıs 2013 Cumartesi ve Pazar tarihlerinde Fenomen Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi’nde Yrd. Doç Dr. Elif Akdağ Göçek tarafından Oyun Terapisi eğitimi verilecektir. Eğitime ilişkin ayrıntıları aşağıda bulabilirsiniz.

Eğitimin Amacı: Oyun Terapisi ilke ve tekniklerini öğrenmek, uygulamak için yeterlilik ve yetkinlik kazanmak.

Eğitimin Tanıtımı: Çocukların konuşma dili oyundur, bu dili anlayabildiğimizde çocukların duygusal dünyasına girebilir ve sorunlarına yardımcı olabiliriz. 2 günlük Oyun Terapisi eğitimi uzmanların çocukları daha iyi anlamadaki bilgi ve becerilerini arttırmak amacıyla düzenlenmiştir. Çalışmalarda oyun terapisiyle ilgili temel kavramlar ve teknikler sunulacaktır. Ayrıca, oyun terapisinin daha etkili kullanılabilmesi için uygulamalı çalışmalara yer verilecektir.

Eğitimci:
Yrd. Doç. Dr. Elif Akdağ Göçek

Eğitim Sonunda Verilecek Belge: Katılım Belgesi

Eğitim Ücreti: 450 TL+KDV (KDV Dahil Toplam: 531 TL)

Tarih: 11-12 Mayıs 2013 (Cumartesi-Pazar)

Eğitime Kimler Katılabilir: Çocuk ve Ergen Psikiyatristleri ve Asistanları, Çocuk Gelişim Uzmanları, Okulöncesi/Anaokulu Öğretmenleri, Özel Eğitim Uzmanları, Psikologlar, Psikolojik Danışmanlar, Bu Branşlarda Eğitimine Devam Eden Lisans (4. sınıf) &Lisansüstü Üniversite Öğrencileri

Kayıt: Eğitime katılmak isteyenlerin kesin kayıt yaptırabilmeleri için eğitim ücretinin 150 TL’lık kısmını peşin olarak 8 Mayıs 2013 Çaşrmaba gününe kadar aşağıdaki banka hesabına yatırıp, 0312 446 40 76 – 0532 160 26 65 numaralı telefonlardan kesin kayıt yaptırmaları gerekmektedir.Lütfen ödeme yaparken açıklama kısmına Oyun-Ad-Soyad yazınız. Eğitim ücretini yatırmadan önce lütfen arayarak kontenjan durumu hakkında bilgi alınız..

 
Önemli Not: Bankamatikten yapılan ödemelerde, ödeme yaptığınız anda merkezimizi arayıp bilgi vermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde, bankamatikten yapılan ödemelerde isim soyisim yazmadığı için karışıklıklar meydana gelebilir.

Hesap Bilgileri
Beyhan BUDAK Adına
Garanti Bankası Ayrancı Şubesi
IBAN: TR02 0006 2001 2840 0006 6381 83

ADRESİMİZ
Fenomen Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Uğur Mumcu Cad. No:85/6 Çankaya Ankara
İletişim Numaralarımız
0532 160 26 65
0312 446 40 76

Eğitimci Yrd. Doç. Dr. Elif Akdağ Göçek Kimdir? 

Dr. GÖÇEK doktorasını Toronto Üniversitesinde (University of Toronto) Çocuk, Okul ve Klinik Psikolojisi alanında tamamlamıştır. Tezinde klinik ve klinik olmayan gruplarda annelerin çocuklarını anlama kapasitesi ve duygusal ulaşılabilirliklerini araştırmış ve tezi yurt dışında kitap olarak yayınlanmıştır. Eğitimci Lisans (Psikoloji) ve Yüksek Lisans (Klinik Psikoloji) eğitimlerini Boğaziçi Üniversitesinden almıştır. 1992-1998 yılları arasında İstanbul Tıp Fakültesi Çocuk Psikiyatrisi Bölümünde psikolog olarak çalışmıştır. Halen, Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümünde Çocuk ve Ergen Klinik Psikolojisi Yüksek Lisans programı başkanıdır. Oyun terapisi eğitimlerinin yanı sıra çocuklarla oyun terapisi, aile danışmalığı, psikometrik incelemeler gibi çalışmalarına da 2008 yılından beri Türkiye’de devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.