Ankara aile Danışmanı
Ankara aile Danışmanı

Ankara aile danışmanı için Fenomen Psikolojik Danışmanlık Merkezini tercih edebilirsiniz. Fenomen Psikolojik Danışmanlık merkezinde çalışan Aile danışmanları hem deneyim hem de akademik anlamda yetkin uzmanlardır.
Ankara’da aile danışmanı olarak hizmet veren ya da verdiğini iddia eden birçok kişi ve kuruluş bulunmaktadır.Ankara aile danışmanı hizmeti alırken, aile danışmanın eğitimini ve tecrübesini incelemeniz aldığınız hizmetin kalitesi adına büyük önem taşımaktadır. Özellikle psikoloji lisans eğitiminin üzerine yüksek lisans eğitimini tamamlamış ve ayrıca aile ve evlilik konusunda özel eğitimler almış bir aile danışmanını tercih etmeniz çok önemlidir.
Günümüzde evliliklerin neredeyse %20’si boşanmayla sonuçlanmaktadır. Bu çok ciddi bir orandır. Boşanmalar incelendiği zaman, boşanmaların büyük çoğunluğunun evliliğin ilk 5 yılında gerçekleştiği gözlenmektedir. Bizim kendi klinik deneyimlerimizde edindiğimiz gözlem ise, bazı çözülebilecek problemlere rağmen eşler boşanma yolunu tercih etmektedirler.
Ankara aile danışmanı burada devreye girmektedir. Eşlerin kendi başlarına çözemediği problemleri, bir uzman eşliğinde çok daha kolay çözdükleri bilimsel araştırmalarla desteklenmiş bir durumdur.

Eğer siz de bir aile danışmanından yardım almak istiyorsanız, hiç çekinmeden bizi arayın…

Psikolog Randevu

Ya da Randevu Formunu Doldurun Biz Sizi Arayalım…

  Adınız-Soyadınız (gerekli)

  Yaşadığınız Şehir

  Kimden Randevu Almak İstiyorsunuz?

  Uzman Tercihiniz Var mıdır?

  Size Ulaşabileceğimiz Telefon Numarası

  Epostanız (gerekli)

  Hangi Konuda Yardım Almak İstiyorsunuz?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.