Öfke Kontrolü Testi
Öfke Kontrol Testi ile öfkenizi ne ölçüde kontrol edebildiğinizi, öfke kontrol problemi yaşayıp yaşamadığınızı öğrenebilirsiniz. Aşağıda size sorulan sorulara samimi ve doğru bir şekilde cevap vermeniz, alacağınız sonucun geçerliliğini artıracaktır. Öfke Kontrol Testi sonucunda elde ettiğiniz bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir tıbbi tanı ya da kesinlik belirtmez. Test sonucunu değerlendirirken bu bilgiyi göz önüne almanızı rica ederiz.

[quiz=2]

sinirlimisin testi, öfke kontrol bozukluğu testi,öfke kontrolü testi

13 Yorum | Öfke Kontrolü Testi
 1. SORULAR MAKUL ÖLÇÜDE.

 2. Tüm sorulara aynı şıklar yetersiz kalmış bence!

 3. Su günümüzdeki yasam beni evet kaygilandiriyor ve tahammülü zorluyor

 4. şıklarınız vereceğim cevapları kaşılayamadığı için öfkelendim.

 5. bu olaylara sinirlenmeyen insan şu an dünyada değildir zaten. neredeyse hepsine öfkelenirim cevabı verdim çünkü hepsi ağır şeyler bir kaçı hariç. Ama sonuç beni anlattı valla, güzel test 🙂

 6. başkalarından kaynaklı şeylerde, o kişinin kim olduğu da önemli, tanımadığımız kişiler için de o kişinin tavırları belirleyici olmakta… kahvemizi dökmemize sebep olan kişi özür dilerse sorun yok mesela.. şaka yapan kişi de samimi arkadaşımsa yine güler geçerim…

 7. Ben bunlara sinirlenmekten degil bazen yeterince sinirlenemeyip sonrada gidip evdeki ailemden bir bireyin ufacik hatasini devasa tepkiyle karsilamaktan muzdaribim. Birde bu ofke aninin yuvarlanan bir kartopunun ciga donusmesi gibi aptalca bir hal almasi beni cilgina ceviriyor.Ve hemen hepsindede dusuncem hakli dahi olsam bu denli tepkimin asla ve asla mazur gorulemeyecegi oluyor…Please help me….

 8. İnsanların umursamaz tavırları beni sinir ediyor.

 9. çok saçma şeyleri büyütüp herkese her şeye zarar ve şiddet göstermeye başladım kafayı yicem sonunda

 10. Sadece rengim yeşil olmuyor.

 11. Birde yazar hakkında kısmında “ekibiyle” olacak “ekibiye” yazılmış. Bir zahmet düzeltin


[yukarı]

Bu konu hakkında merak ettiklerinizi bizimle paylaşın ve size yardımcı olalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazar Hakkında


Fenomen Psikoloji Ankara Çankaya Uzman Psikologlarla hizmet veren bir kurumdur. Çocuk ve ergen psikolojisi, yetişkin psikolojisi, evlilik ve aile sorunları, aile danışmanlığı, cinsel sorunlar, psikolojik ölçme ve değerlendirme konularında uzman ekibiye hizmet vermektedir. Bilgi ve randevu için 0312 446 40 76 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.