Ankara Evlilik Danışmanı

Ankara Evlilik Danışmanı

Ankara Evlilik Danışmanı

Ankara Evlilik Danışmanı, evlilik ve ilişkilerinizde yaşadığınız sorunlarında size farklı bir bakış açısı kazandırmak, problemlerinizi çözmenize yardımcı olmaktadır.

Evlilik aslında bir mucizedir. İki farklı insanın aynı evde beraber yaşaması, beraber kararlar alması ve çocuk yetiştirmesi ve bütün bunları bir uyum içinde yapabilmesi gerçekten çok zor bir durumdur. İki kişi arasında sevgi olmasa böyle bir durum gerçekten zor olurdu.Sevgi ve aşka rağmen geçen zamanla beraber ve bazı olaylar sonrasında eşler arasındaki ilişki yıpranabilmekte ve sorunlar artmaktadır. Eşler yaşadıkları sorunlarda anlayışlarını kaybedip, karşı tarafı incitecek davranışlarda ve ifadelerde bulununabilmektedirler. Öfke problemleri, cinsel problemler, maddi sorunlar, ailelerin evliliğe karışması ve aldatma sık karşılaşılan evlilik problemlerindendir.
Ankara evlilik danışmanı, eşlerin yaşadığı sorunlarda, eşlerin yanlış tutum ve davranışlarının farkına varmalarını, aile içi iletişimde yaptıkları hataların farkına varmalarını sağlar. Bu konuda bazen yönlendirici olabilir bazen de eşlere geri bildirim verir.Bilimsel araştırmalar, ankara evlilik danışmanından yardım alan çiftlerin problemlerini daha kolay çözdüğünü göstermektedir.Siz de evlilik ve ilişki sorunlarınızı çözemediğinizi, bir çıkmaza girdiğinizi düşünüyorsanız ankara evlilik danışmanından yardım alabilirsiniz.
Psikolog Randevu
Ya da Randevu Formunu Doldurun Biz Sizi Arayalım..
[contact-form-7 id=”10880″ title=”Randevu Formu”]
[yukarı]
Bir Yorum | Ankara Evlilik Danışmanı
  1. Hocam eşim anneaiyle arasındaki aşırı samimiyet var bazen cinsel konulari bile aciyorlar ve cok rahatsiz oluyorum yardimci olurmusunz


[yukarı]

Bu konu hakkında merak ettiklerinizi bizimle paylaşın ve size yardımcı olalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir