3 Yaş Zeka testleri artık en küçük yaşlardan itibaren çocukların zeka ve gelişim düzeylerini belirlemek, yaşıtlarından ne seviyede farkılalaştığın belirlemek ve eksik kaldığı yönler, gelişim alanları varsa bu alanları belirlemek ve desteklemek için kullanılıyor.

Çocuğunuza zeka testi uygulatırsanız, çocuğunuzun gelişim seviyesini, hangi zeka, gelişim ve dikkat alanında eksik olduğunu yahut daha yetenekli olduğunu öğrenebilir ve çocuğunuzu bu alanlarda destekleyebilirsiniz.

Bir Yorum | 3 Yaş Çocukları İçin Zeka Testi
  1. benim 4.5 yaşında işitme engelli oğlum var kokler ımplantlı ameliyat olalı 3.5 yıl oldu ama henüz konuşamıyo tek kelimeleri var söyleneni tekrar ediyo ama kendi başına cümle kuramıyo ayrıca öğrendiğinide bi süre sonra unutuyo ..bu arada işitmemiz gayet iyi ama algılamada bi problem var ..bu konuda bize yardım edermisiniz ne yapabiliriz..özel eğitim alıyo


[yukarı]

Bu konu hakkında merak ettiklerinizi bizimle paylaşın ve size yardımcı olalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazar Hakkında


Fenomen Psikoloji Ankara Çankaya Uzman Psikologlarla hizmet veren bir kurumdur. Çocuk ve ergen psikolojisi, yetişkin psikolojisi, evlilik ve aile sorunları, aile danışmanlığı, cinsel sorunlar, psikolojik ölçme ve değerlendirme konularında uzman ekibiye hizmet vermektedir. Bilgi ve randevu için 0312 446 40 76 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.